РІК ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

З цієї нагоди в нашій  школі учні 5-Б та 9-А класів провели інформаційний відеожурнал  «Японія в Україні».  Всі почули багато дивовижного та особливого про Японію. Цікавою та актуальною була інформація про стосунки Японії з Україною.

Японія є одним з найбільших партнерів з розвитку України. Загальна сума допомоги Україні, про яку оголосила Японія протягом 25 років, перевищує 3 мільярди доларів США і включає фінансову допомогу, допомогу для інфраструктурних проектів, відбудови і підтримки внутрішньо переміщених осіб в східній частині України, чорнобильські проекти, а також  допомогу для  маломасштабних проектів з людської безпеки  у сфері культури Кусаноне . Ми сподіваємося на подальший розвиток співпраці і більш тісні відносини між двома країнами.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (10.12.2017)
Переглядів: 453 | Рейтинг: 0.0/0