Наша школа
Вхід

Сайт працює
Міні-чат
ПОШУК
Головна » Статті » Новини нашої школи

Рік математики

              «…Математика розвиває логічне мислення, тому

                                                          незалежно від необхідності її прямого     застосування цей предмет повинні вивчати всі.»

( Анатолій Скороход)

 

        2020-2021 навчальний  рік  оголошено Роком математичної освіти. Метою є створення умов для українських  школярів для  якісної математичної освіти та формування в учнів належного рівня математичної компетентності.

       Методоб’єднання Молодійської ЗОШ розробило свій план роботи для покращання знань учнів з математики.Аксіомою є доведення учням на кожному уроці , що математика – сві цікавий, а знання предмета – це потреба сучасного світу.

 Велика увага приділяється роботі з обдарованими дітьми.Проводяться факультативи , додаткові заняття. Проводиться робота у напрямку «Умілі ручки», «Математика в картинках», діти малюють газети , готують презентації.  Залучаються всі бажаючі учні до різних математичних конкурсів.  Традицією стало прийняття участі в конкурсі «Кенгуру».Учні школи брали участь у  «Прангміліне».  Прангміліне – змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке.

         Змагання вносять великий вклад у розвиток математичних здібностей: розвивають навички усної лічби, дають можливість активно спілкуватися між собою учасникам змагань із різних країн: Естонії, Литви, Латвії, Словенії та Грузії.

      У 11-Б класі був проведений відкритий  урок  з алгебри ( учителем Горобець О.К.) за темою «Показникові рівняння та нерівності».

              На початку уроку Оксана Костянтинівна запропонувала учням розшифровку слова «урок» :  У - успіх …

                                                   Р - радість …

                                                О -  обдарованість …

                                                К – компетентність …

та виразила сподівання, що майбутні випускники зможуть продемонструвати на уроці власну обдарованість і компетентність.

             Одинадцятикласники визначили зростаючі і спадні показникові функції, порівнювали показники степенів, усно розв’язували  найпростіші показникові рівняння та нерівності. А для більш складних  рівнянь, нерівностей  визначали способи  розв’язування. І що найголовніше - розв’язували  їх.

             Підсумком роботи учнів з узагальнення та систематизації знань із теми «Методи розв’язування показникових рівнянь та нерівностей» стала  складена спільними зусиллями схема, яка допомагає розв’язувати показникові рівняння та нерівності.     

          Також учні дізналися, що за допомогою показникової функції можна описати: радіоактивний розпад речовин, розмноження бактерій, нарощування капіталу, швидкість руйнування адреналіну в крові. Цю інформацію підготувала група учнів класу у вигляді презентації.

       Часто кажуть, що математика – це суха наука, але це не зовсім так. Як  казав Р.Фейнман: «Математика – це мова плюс міркування».

         Цифри не керують світом, але вони показують, як керується світ і знаходять порядок у хаосі.

      Математика – це істина, яка цінувалася і буде цінуватися завжди.

 

    

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.11.2020)
Переглядів: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar