«Робота, що надихає»

Використання інноваційних технологій – необхідна умова формування сучасного іміджу шкільної бібліотеки. Систематичне інформування читачів про нове надходження літератури до фонду бібліотеки; надання інформації про видання на актуальні теми, які цікавлять користувачів бібліотеки; проведення масових заходів – всі ці аспекти бібліотечної роботи неможливо уявити без застосування комп’ютерних  технологій. Саме цій проблемі був присвячений районний семінар-практикум бібліотекарів на базі Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Чагорської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Відкрила семінар методист РМЦ- Трошина Н.В., яка ознайомила присутніх з планом  та завданнями роботи семінару.

Бібліотекар повинен плекати творчу особистість, створити найсприятливіші умови для інтелектуального, духовного розвитку дитини, підвищувати її культуру та духовність.

Бібліотекар Молодійської школи Іфтодій Олена Лазарівна, разом з учнями, гостинно зустріла бібліотекарів шкіл  району. Шановним  гостям Олена Лазарівна  радо відчинила  двері шкільної бібліотеки, бо саме в ці дні проходить у школі тиждень дитячої та юнацької книги.

КруліковськА О.В. – ЗНВР ознайомила гостей з навчально - методичним забезпеченням навчально - виховного процесу Молодійської школи.

Презентація  шкільної бібліотеки відбулася   в поєднанні з інсценізацією казки, краєзнавчої роботи, декламуванням уривків творів Т.Г. Шевченка, О.Ю.Кобилянської,  Ю.А.Федьковича. Зачарувала акапельним співом учениця, що виконала пісню на слова Великого Кобзаря, а вчитель музичного мистецтва Чорна О.В. виконала пісню «Україна». Святково прикрашена актова  зала:  книжкова виставка «Школа  - це перш за все книга» та  виставки творчих робіт   «Поезія Шевченка у вишивці та витворах мистецтва».

Косташ Тетяна Степанівна - бібліотекар Чагорської ЗОШ І-ІІІ ступенів, розкрила  роль сучасної бібліотеки у формуванні особистості читача.                    Шкільний бібліотекар - капітан   великого корабля під назвою «Світ книжок», мудрий порадник, компас, який покаже правильну путь, цікаву доріжку та вірний шлях.

Учасники семінару щиро ділилися власними напрацюваннями, цікавими порадами про творчу співпрацю шкільного бібліотекаря та вчителя - предметника. Розроблені методичні рекомендації семінару. Нові інформаційні технології дають можливість піднести діяльність бібліотеки на якісно новий рівень. Впровадження інновацій – єдиний правильний шлях, що дозволить підвищити імідж та престиж бібліотеки. Бібліотекарі шкіл району дійшли висновку, що сьогодні бібліотеки закладів освіти трансформуються в бібліотечно-інформаційні центри школи, що, в свою чергу, вимагає від бібліотекарів високого рівня професійної компетентності.

Іфтодій О. Л.- бібліотекар Молодійської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (20.03.2014)
Переглядів: 642 | Рейтинг: 5.0/1