Семінар практикум для батьків

На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», листа Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України від 02.09.2013 № 88, з метою розвитку психологічної служби соціальним педагогом Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куцак Т.Л. був проведений семінар-практикум №2 для батьків щодо підвищення психологічної компетентності.

Розпочався семінар-практикум з привітання учасників.  Згідно плану семінару-практикуму  з батьками були проведені такі заходи: лекторій на тему «Моральне виховання дитини: батьки як вихователі та вчителі», вправу криголам «Моя дитина найкраща, тому що…»,  де батьки мали змогу висловити свою думку та  сімейно-педагогічну нараду «Роль ефективної  взаємодії батьків і вчителів як запорука розвитку гармонійної  особистості учня».

Заключним етапом семінару був шерінг.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (12.11.2015)
Переглядів: 513 | Рейтинг: 5.0/1