Семінар вчителів географії та економіки
На базі Молодійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний семінар вчителів географії та економіки з проблеми «Підвищення ефективності уроків географії та економіки засобами творчої лабораторії вчителя». Привітала педагогів з початком семінару та ознайомила з планом роботи методист районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА Лазурко Світлана Іллівна. З теми семінару виступила керівник районного методоб’єднання вчителів географії та економіки Безверха Віра Денисівна. З метою оцінки процесу викладання та навчання учасники семінару відвідали відкритий урок з географії на тему « Глобальні проблеми людства», який провела у 10-Б класі вчитель Гречак Олена Миколаївна. Вчитель географії Мандрик Домніка Василівна з учнями 9-х класів провела інтелектуально-розважальну гру «Я люблю Україну». На семінарі був присутній кандидат географічних наук, доцент ЧНУ Костащук Іван Іванович, який провів з учасниками семінару майстер-клас на тему «З творчої лабораторії вчителя». Чубрей Олександра Степанівна – кандидат історичних наук, доцент ЧНУ, вчитель економіки Глибоцького ліцею поділилася досвідом роботи по запровадженню міні-проектів на уроках економіки. На завершення учасники семінару обмінялися враженнями та підвели підсумки роботи з вивчення географії в навчальних закладах району .

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (14.11.2014)
Переглядів: 931 | Рейтинг: 5.0/1