Семінар вчителів історії та правознавства у нашій школі

21 листопада на базі Луковицької ЗОШ та Молодійської  ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар вчителів історії та правознавства з проблеми «Формування національної свідомості учнів у процесі науково-дослідницької роботи з використанням інформаційних технологій та технічних засобів навчання».

Учасники семінару мали змогу побувати на виховному заході «На зустріч пам’яті…», який проводився у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ст.. з учнями 11 класу. Мета заходу: «Виховання толерантності та поваги до прав людини, критичного та свідомого ставлення до складних аспектів суспільного життя, поваги до історії свого та інших народів; формування особистісного  ставлення до історії, розуміння загальнолюдських цінностей».

Учні презентували проект «Пам’ять», над яким працюють вже 5 років.

Учасники семінару мали змогу познайомитись із результатами дослідницької роботи  юних істориків. У ході реалізації проекту було зібрано дані про всіх ветеранів Другої світової війни, які проживали в селі Молодія: записали спогади дітей, онуків, а також самих ветеранів. Зібрали і записали свідчення дітей війни. Дослідили страшну сторінку Голокосту в нашому селі. У нашому районі ця тема є малодослідженою, тому  обрано саме її. Ознайомили учасників семінару зі своїми дослідженнями.

Захід не залишив байдужим нікого. Особливе  враження справило відео-свідчення односельчан, які були свідками розстрілу євреїв у селі Молодія, а також фрагменти фільму «Назви своє ім’я».  Торкнулися одинадцятикласники  і болючої теми сьогодення, коли моя і твоя Україна у вогні.

Методист ІППОЧО  Федорак В.Ф. провів обговорення актуальних питань  науково-методичного супроводу суспільних дисциплін у загальноосвітніх школах, ознайомив учасників семінару з особливостями ЗНО 2014-2015 н.р., наголосив на підготовці учнів до успішного проходження незалежного оцінення; проведення конкурсу «Учитель року» з правознавства.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (21.11.2014)
Переглядів: 689 | Рейтинг: 5.0/1