шкільний двір (трудовий десант)

Шкільний двір - обов'язковий атрибут практично кожної школи. У кожного своя особиста думка про красу.... Квіти - окраса життя. Не один раз влітку ми зупиняємо погляд на клумбах. Ці маленькі чарівні куточки природи є справжніми відбитками культури їх господарів, дзеркальним відображенням їх охайності, смаку. Школа - це другий дім, а її квітники — це шкільне обличчя. Клумби є окрасою не лише шкільної території, а й усієї вулиці. Батьки учнів 1 – А класу доклали багато зусиль для того, щоб шкільне подвір'я було гарним, затишним. Адже перше знайомство дитини зі школою починається з її зовнішнього вигляду, як кажуть «зустрічають по одягу». Перше враження від перебування в школі може стати позивом до бажання вчитися в ній. Саме тому вирішення цього питання необхідно почати з оформлення шкільного підвір’я. Було висаджено на території школи: бузок, хосту, юкку, флокс білоквітковий, іриси німецькі та примули.

Озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (06.04.2017)
Переглядів: 540 | Рейтинг: 5.0/2