Шкільний мовний табір

«Шкільний мовний табір – інноваційний засіб підвищення інтересу до вивчення іноземних мов».  Час літнього відпочинку та розваг для учнів нашого села розпочався роботою пришкільного мовного табору, організований на базі Молодійського ліцею Основною метою такого табору є зацікавити учнів, наповнити відпочинок веселим та пізнавальним спілкуванням, забезпечити змістовне дозвілля, поєднати навчання іноземній мові з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком.

Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях. Саме через таку діяльність діти істотно розширюють свій кругозір і дізнаються багато нового.

Вчителі іноземної мови творчо підійшли до організації роботи літніх мовних таборів зі школярами, створивши для них цікаве й змістовне середовище. Вони створювали атмосферу невимушеного спілкування, надаючи можливості учням проявляти творчі здібності, удосконалювати навички спілкування, долати психологічний бар’єр у спілкуванні іноземною мовою, працюючи у групах, розвивати акторські та ораторські здібності, поєднувати ігрові форми з вивченням мови.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (24.06.2022)
Переглядів: 187 | Рейтинг: 0.0/0