«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина»

З 24 по 28 жовтня  2016 року під гаслом «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» у школі пройшов тиждень англійської мови. Вивчення англійської мови – процес складний, багатогранний і цікавий. Варто  замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення іноземних мов ми не лише знайомимось з традиціями і звичаями інших народів, але  й переконуємось у неповторності власної української культури.
         Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається.

Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій вчителі англійської мови Мельничук Л.Н., Куліковська М.П. та Олійник Я.І. ознайомили учнів школи із планом проведення та завданнями тижня. Під час лінійки учні співали, декламували вірші та розповідали правила життя для підлітків англійською мовою.

Цікаво пройшов  інтелектуальний брейн-ринг «Країнознавство. Великобританія – туманний Альбіон» між учнями 11-А та 11-Б класів. Старшокласники мали можливість показати свої знання, виявити кмітливість в командній роботі, перекладати та складати в одне ціле англійські прислів’я.

Протягом тижня на великих перервах  були проведені інтелектуальні міні-конкурси для учнів початкової школи. Діти з великим заохоченням  виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування позитивного ставлення до англійської та виховання  у школярів почуття відповідальності.

З метою підвищення мотивації до навчання, сприйняття мови на слух на великих перервах демонструвалися мультфільми англійською мовою.

Задля  розвитку  в учнів творчості, логічного мислення та пам’яті пройшов  конкурс читців віршів англійською мовою серед учнів 7-х класів.

Свою обізнаність та інтелект учні 5-11-х  класів проявили під час шкільного  конкурсу знавців англійської мови «Грінвіч – Молодія: 2016».

Також  була проведено вікторину «Хто знає англійську краще:хлопці чи дівчата?» серед учнів 5-х класу. Захід мав на меті  розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри.

Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Перемогу отримали дівчата. Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені.

Цього ж дня, учні 9-х класів підготували та представили проекти «Молодіжна організація».

Старшокласники випустили стінгазети: «Правила життя підлітків» (9-ті кл.), «Мудрість народна – мудрість міжнародна» (10-ті кл.) та  «Англійська мова – мова міжнародного спілкування», «Кохання у віршах» (11-ті кл.).

Також було організовано виставку кращих проектних робіт. Прислів’я та крилаті вирази англійською мовою підготували учні середньої ланки.

У п’ятницю підведено підсумки тижня англійської мови, нагороджено активних учасників емблемами. Наймолодші учасники співали веселі англійські пісні. Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені солодкими подарунками.
         Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.11.2016)
Переглядів: 715 | Рейтинг: 5.0/1