Співпраця вчителів і батьків – запорука успішного навчання і виховання учнів

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.              16 листопада 2018 року у Молодійській ЗОШ відбулися батьківські збори в 6-7-х класах. У 6-А класі за темою «Виховання свідомої дисципліни, почуття відповідальності та обов’язку». Класний керівник Шатько Ольга Георгіївна  акцентувала увагу на тому, що сім’я і школа створюють оптимальне навчальне середовище для вільного та повноцінного розвитку особистості школяра, а співробітництво школи і сім’ї є важливою умовою ефективної навчально-виховної роботи.

Батьківські збори "Ворк шоп. Якщо що, то я з тобою", провів класний керівник 7-А класу Куцак Олена Аврелівна. У затишній атмосфері батьки спілкувалися, вільно обговорювали проблеми та висловлювали свої думки.

У 7-Б класі класний крівник Громик Ірина Миколаївна  розповіла про тонкощі та труднощі виховання сучасних школярів на батьківських зборах «Участь сім’ї в вихованні дитини», разом з батьками обмінялася практичним досвідом застосування сучасних виховних прийомів та методів.

Серед інших питань, було: відвідування учнями занять, поведінка учнів на уроках та перервах, зовнішній вигляд школярів та успішність учнів. Класні керівники  розробили для батьків пам’ятки «Вісім порад у вихованні дитини».

Батьки, в свою чергу, виразили вдячність вчителям школи за натхненну самовіддану працю і глибоке розуміння дитячих проблем.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.11.2018)
Переглядів: 618 | Рейтинг: 5.0/1