СПІВПРАЦЯ ВЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ

СПІВПРАЦЯ ВЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ - ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ УЧНІВ

Нам важливо мати підтримку батьків. Учитель – не чарівник, щоб зразу зробити дитину ідеальною. Батьки повинні підтримувати. Але щоб вони підтримували, повинні розуміти, для чого вони це роблять. Треба вигадувати такі речі, щоб батьки побачили, що діти розвиваються.

Саме цією аксіомою керуються всі вчителі Молодійської загальноосвітньої школи. Це доводять і проведені 25 жовтня 2019 року батьківські збори у 7 класі (класний керівник Шатько Ольга Георгіївна) та 8 класі (класний керівник Громик Ірина Миколаївна).

У результаті конструктивної бесіди мети було досягнуто. Батьки зробили висновок, що які б проблеми – господарські, виробничі, економічні – їм не ставило життя, важливішого завдання, ніж виховати свою дитину, немає.

Розглядалися також робочі питання: навчання та успішності, безпеки в інтернеті, пошани до батьків та старших людей, свідомої дисципліни.

Закінчилися батьківські збори,  індивідуальною роботою з батьками.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.10.2019)
Переглядів: 374 | Рейтинг: 5.0/1