«Стежинами Любові та Добра»

У Молодійському ліцеї в рамках Тижня духовності проведено виховний захід «Стежинами Любові та Добра». Спільна молитва за Україну об’єднала всіх присутніх:

представників відділу освіти, культури, молоді і спорту Чагорської сільської ради - Гарафіну Мінтенко, Майю Мінтенко,

викладача міжнародного біблійного інституту Лідію Горбачову,

вчителів християнської етики, учнів, керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чагорської ТГ.

Викладачі благодійного фонду «Ми поруч» з представленням наочної біблійної подорожі «Життя Ісуса Христа» та учні ліцею з вдячністю, щирістю у виступах і піснях прославляли Всевишнього. Для учнів початкової школи, 5-6 класів були проведені вікторини, конкурси, майстер-клас.

Захід дав можливість кожному із нас задуматись та зануритися у внутрішній світ; зосередитися на своїх вчинках і поведінці; оцінити ставлення один до одного, батьків, оточуючих.

Нехай у наших серцях завжди буде:

Любов до Бога

Любов до ближнього

Любов до батьків

Любов до Батьківщини.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (26.04.2024)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0