СВЯТО БУКВАРИКА

Традиційне шкільне свято – свято Букваря, відбулося у 1-Б класі Молодійської ЗОШ 8 травня. Це святковий захід де першокласники прощаються зі своїм першим другом,  головним підручником – Буквариком.

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. Разом з класним керівником вчили вірші та підготували веселі  музичні номери.

І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство: казкова атмосфера,  герої з улюблених мультфільмів, жарти, веселі пісні  не залишили байдужими нікого.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у їхньому шкільному житті. Бажаємо натхнення та успіхів!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (11.05.2019)
Переглядів: 506 | Рейтинг: 5.0/1