Наша школа
Вхід

Сайт працює
Міні-чат
ПОШУК
Головна » Статті » Новини нашої школи

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

    День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне.  Воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.   
        Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.  Цього року для них розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька. 
      Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
    Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. 
    Вітаємо усіх тих, хто причетний до освітянської галузі:учнів, батьків,вчителів із цим гарним осіннім святом – з початком нового навчального року. Бажаємо наснаги, витримки і наполегливості в опануванні нових вершин знань!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.09.2020)
Переглядів: 144 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar