Свято толерантності у Молодійській школі.

Тож зробімо світ толерантним!

Під таким гаслом пройшов виховний захід учнів 9-х класів у Молодійській ЗОШ I-III ступенів.

Готуючись до свята, довго і ретельно обговорювали всі етапи заходу: сценки, танці, діалоги ,фото та відеоматеріали.

Розпочали не традиційно – розмірковуванням над сенсом життя…

Через весь сценарій проходила нитка добра,  розуміння, взаємопідтримки,  толерантних стосунків між релігійними конфесіями, національностями , гендерною толерантністю.

Підсумувала свято соціальний педагог, яка оголосила результати опитування за темою: ,,Наскільки ви толерантні?’’. Результат приємно вразив: 82% - толерантних дітей.

Тож нами вибрано вірний шлях. З впевненістю можемо сказати:

,,Молодійська школа – школа толерантності !’’

Класні керівники 9-х класів

Молодійської ЗОШ I-III ступенів

Шатько О.Г., Куцак О.А.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.11.2013)
Переглядів: 722 | Рейтинг: 5.0/1