Свято вишиванки і рукотворні дивотвори Буковини

19 травня 2016 року в галереї міської ради відбулося мистецьке свято «Вишивані і рукотворні дивотвори Буковини». У святі брали участь майстрині-вчителі та талановиті учні з усіх районів області.

Молодійська ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилася до свята з  новою енергією і з певною ідеєю. Учасники приємно вражені від участі у святі.

День вишиванки на Буковині - це свято сповідування української традиції і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу народу. Майстрині у своїх проектах  підтримали свято та проявили патріотизм, наснагу, любов до України.

Це нагадує в сім та кожному з нас про свої «корені», свою історію та традиції. А Буковина завжди була мультикультурним регіоном, де повсякчас мирно проживали представники різних національностей. Тому й цього року дуже приємно бачити різноманітні вироби, веселі й задоволені обличчя учасників свята, чудову атмосферу, – свято це запам'ятається багатьом й надовго.

Це свято – особлива родзинка України, яка прославляє нашу державу далеко за її межі.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (24.05.2016)
Переглядів: 651 | Рейтинг: 5.0/1