талановита та творча учениця

Єдиний шлях до вершини наполеглива праця

Випускник – як багато в це слово вкладено, адже це 11 років завзятої праці, іноді безсонні ночі, вихідні в навчанні, емоційні злети та почуття гордості за себе.

Цього року Молодійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів випускає учнів  у доросле самостійне життя. Серед випускників школи є талановита та творча учениця, якій вдалося гідно представити школу  на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях – Сарафінчан Надія Вікторівна.

Активна наукова робота Надії розпочалася в 2018 році, коли її талант помітила та почала розкривати вчителька історії Глевко Вікторія Миколаївна. Батьки Надії підтримали свою доньку в наукових прагненнях,  і того ж року вона вступила до Буковинської Малої академії наук учнівської молоді. Спочатку свої наукові напрацювання під керівництвом Вікторії Миколаївни вона представила на районному рівні, де отримала перемоги, згодом на обласному, врешті –визнання на всеукраїнському рівні.

Талант юної дослідниці помітили викладачі Буковинської Малої академії, зокрема Герегова Світлана Володимирівна, яка стала науковим консультантом  Надії. Протягом трьох років  взяла участь у міжнародних наукових конференціях: всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та молодих науковців  «Актуальні проблеми зовнішньої політики України» (2020 р., 2021 р.), щорічній студентській конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, секція історія, політологія та міжнародні відносини (2020 р., 2021 р.),  круглому столі присвяченому міжнародному дню пам’яток і  визначних місць «Історико-культурна спадщина міста Чернівців», Главківських читаннях.

Чималий інтерес Надія проявила до англійської мови, українознавства та євроінтеграційних процесів, отримала перемогу в міжнародному конкурсі з англійської мови та сертифікат рівня знання мови В2.

Надія планує вступити до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на факультет історії, політології та міжнародних відносин.

Успіхів та нових перемог! Нехай щастить!

Наукові та навчальні досягнення Надії Сарафінчан:

2018/2019 рр.

І місце у І етапі, І місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»;

IIІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології;

IIІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

ІІ місце в обласній учнівській науково-дослідницькій конференції «Український вимір процесів європейської інтеграції»;

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук, членів наукових товариств, об’єднань, відділення історія;

І місце в І етапі, І місце на очному та ІІ місце на заочному ІІ етапі краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

2020 р.

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук, членів наукових товариств, об’єднань, відділення історія.

2021 р.

ІІ місце у І етапі краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина –  Україна»;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук, членів наукових товариств, об’єднань;

ІІ місце в обласному конкурсі учнівських творів-есе та  учнівської науково-дослідної конференції «Український вимір процесів європейської інтеграції»;

І місце в міжнародному дистанційному освітньому конкурсі «Олімпіс 2021»

(відділ «Англійська мова»);

І місце в XIV міжнародному конкурсі з українознавства на базі Науково-дослідного інституту українознавства в м. Київ.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (09.06.2021)
Переглядів: 629 | Рейтинг: 5.0/1