Тиждень безпеки

Учні Молодійської загальноосвітньої  школи I-III ступенів – активні учасники «Тижня безпеки». Основне завдання тижня – популяризація та пропаганда безпечної життєдіяльності дітей.  На уроках основ здоров’я , класних і позакласних годинах проводилися різноманітні заходи щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій природного , техногенного, соціального, політичного характеру. З метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання школярів правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення класоводи початкових класів щорічно проводять такі тижні. Учитель основ здоров’я Радова О.і. виступила на батьківських зборах   класу щодо запобігання невиробничого травматизму серед дітей. На знання правил безпечної поведінки з питань профілактики  невиробничого травматизму провели вікторину «Що означає жити в безпеці?»

Діти взяли участь у рольових іграх : «Правила дорожнього руху» (5-ті кл), де показували вміння самостійно переходити дорогу в найнебезпечніших ділянках доріг села.

Учні 6 –х класів творчо підійшли до узагальнення з теми «Здоров'я людини», та створили міні – проекти «Я і моє здоров҆ я».

Питання безпеки та вміння відмовитися від небезпечних пропозицій розглядалися на уроці основ здоров҆ я (8-мі  кл).

На відкриті уроки з питань безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру на уроках Захисту Вітчизни відпрацьовувались навички надавання долікарської  допомоги.

Під час проведення Тижня знань у школі організували з дітьми відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим «Дії під час надзвичайних ситуацій» «Пожежна безпека», «Евакуація під час пожежі».

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності населення.

Заходи,  які були проведені з 9.11.2015 по 13.11.2015 дали змогу дітям, батькам та педагогам одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до здоров’я свого та оточуючих людей, а також учні засвоїли основні правила безпеки.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.11.2015)
Переглядів: 611 | Рейтинг: 5.0/1