Тиждень безпеки

Спосіб життя насуттєвіше впливає на здоров’я людини.

Змінити його відповідно до принципів

здорового способу життя складно,

але можливо, бо це залежить від самої людини.

Сьогодні особливо гостро постає проблема виховання здорової молоді. Здоров’я – найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти вже втративши значну частину цього скарбу.

Заходи, які проводилися під час тижня безпеки життєдіяльності під гаслом «Бережи здоров`я змолоду», мали на меті поглибити знання щодо безпеки життєдіяльності, відпрацювати та розвинути навички, що сприяють збереженню власного здоров`я та життя кожного, виховувати почуття відповідальності, розвивати вміння спілкуватися з ровесниками.

Розпочався тиждень знань з основ безпеки усним журналом на тему «Мистецтво бути здоровим», де було рекомендовано фізичну активність і здорове харчування.

Про правила поведінки у разі виникнення пожежі, розповіли молодшим школярам дев’ятикласники Мунтян Іван та Молоч Василь. Вони також провели практичні заняття з учнями 6–х класів, де продемонстрували, як користуватися електроприладами та  вміння надати першу допомогу у разі ураження електрострумом.

Під час виховної години з основ безпеки життєдіяльності учні 2 –Б класу (класовод Роман С.І.)   мали можливість побувати в ролі учителя та розповісти про власну безпеку вдома, в школі і на дорогах.

У рамках тижня одинадцятикласники повторили з учнями 3-А класу (класовод Кукульняк О.М.) правила дорожнього руху під час вікторини «Чи знаю я дорожні знаки?...» Про безпечний рух на дорозі проводилась бесіда також із учнями 4-х класів.

Щоб не скоїлося лиха,

Нас учили в школі:

Де б не йшов ти, де б не їхав,

Не спіши ніколи.

А крім правил, треба знати-

Ще й дорожні знаки-

І тоді не будем мати

Ми проблем ніяких.

Виховна година  була проведена у  3–Б класі (класовод Верозуб М.Г.) на тему  «Правила поведінки на водоймах». Під час заходу старшокласники Морар Георгій та Мунтян Іван, розповіли молодшим школярам, як поводитися на воді.

Виставка малюнків під гаслом «Моя безпека» активізувала школярів до вивчення правил безпеки.

Під керівництвом медичної сестри школи Степанової В.В. восьмикласники вчилися надавати першу допомогу у надзвичайних ситуаціях: як зупинити кровотечу, накладати пов'язки та робити штучне дихання.

В рамках тижня також відбулася зустріч учнів з оперуповноваженим сектору кримінальної міліції у справах дітей Глибоцького РВ, капітаном міліції Шлемко В.І. та начальником сектору кримінальної міліції у справах дітей Глибоцького РВ, старшим лейтенантом міліції Турецьким В.В. В ході бесіди учні активно ставили запитання різного характеру: злочин та його покарання, згідно кримінального Кодексу; обмеження у користуванні мережею Інтернет; дозвіл на керування транспортними засобами (мопеди, мотоцикли, квадроцикли); про перебування в громадських місцях у вечірній час.

Останній день тижня закінчився створенням колективного плакату «Я обираю здоровий спосіб життя». Учням 5–х класів пропонувалося вибирати картинки, які демонструють ведення здорового способу життя.

Як підсумок тижня знань з основ безпеки, мабуть, кожен зрозумів, що має велике право на життя і здоров’я.

Але обов’язок кожного – берегти його.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (20.11.2014)
Переглядів: 681 | Рейтинг: 5.0/2