Тиждень безпеки життєдіяльності «Наша безпека – у наших руках!»

Тиждень безпеки життєдіяльності

«Наша безпека – у наших руках!»

Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи –

Прекрасне буде всіх життя!

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. З метою забезпечення нормативів безпеки, підвищення рівня безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам травматизму учасників навчально-виховного процесу  в школі проведено тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека – у наших руках!».

Різноманітна за змістом і формою профілактична робота  з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності охопила всіх учнів школи .

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

- загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (відповідальна  –вчитель основ здоров’я Радова О.І.);

- книжкова виставка «Бути обізнаним – бути захищеним» (відповідальна  –бібліотекар школи Іфтодій  О.Л.);

- бесіда старшокласників з молодшими школярами про шкідливі звички (відповідальна – вчитель основ здоров’я Радова О.І.)

- практичні заняття. Моделювання  надання першої долікарської допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації (відповідальні: вчитель основ здоров’я Радова О.І. та медична сестра школи Степанова В.В.)

- конкурс на кращий учнівський малюнок  «Моя безпека – в моїх руках» серед  учнів  5-7 класів (відповідальна – вчитель образотворчого мистецтва Простебі Л.А.)

- конкурс стіннівок «Дзвони Чорнобиля» в 5-11 класах (відповідальна  –вчитель основ здоров’я Радова О.І.);

- години спілкування на тематику Тижня (відповідальні:  класні керівники та класоводи);

- конкурс творів «Рятувальник – професія героїчна»  (відповідальні: вчителі-філологи  Шатько О.Г., Топольницька В.Г., Громик І.М.)

- акція «Лист  водію» (учні 5-х класів, Радова О.І.);

- виховний  захід «Будь уважним на дорозі!»

(учні 2-А класу, Кукульняк  О.М.);

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (23.05.2014)
Переглядів: 4617 | Рейтинг: 5.0/1