Тиждень бібліотеки у Молодійській школі

Сьогодні бібліотечна справа є професією, що потребує від працівників постійного пошуку, роботи над собою, удосконалення професійних знань. Згадаймо слова відомого французького письменника Віктора Гюго: «Автор творить книгу, суспільство приймає, або ні. Творець книги –  автор, творець її долі – суспільство». Тому основне завдання бібліотекаря – зробити цю долю щасливою. Наш шкільний бібліотекар  О. Л. Іфтодій  гостинно запрошує всіх подивитися, ознайомитися, записатися до бібліотеки і приходити брати і читати книги щодня.

Протягом Тижня дитячої та юнацької книги було проведено ряд заходів, що сприяють розвитку творчої активності, інтелектуальних здібностей читачів. Це і презентація бібліотеки для учнів школи,

і книжкова виставка "Любов до книги – любов до мудрості» ,

і естафета книги,

і конкурс малюнків  "Мій  улюблений  літературний герой".

і Book Slam,

і літературний квест,

літературний єралаш «Книга – джерело знань».

Бібліотека – море книг,

Бібліотека – храм науки...

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (11.04.2016)
Переглядів: 542 | Рейтинг: 5.0/2