Тиждень фізики у Молодійській школі

«Немає абстрактного учня.  Мистецтво й майстерність   навчання і виховання полягає в тому , щоб розкривати сили і можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці…»

В.О. Сухомлинський

З 25 лютого по 1 березня 2019 року в  школі був проведений Тиждень фізики, мета якого підвищити інтерес до вивчення фізики, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

Заплановані заходи проводилися у доступній  ігровій формі.

Відкриття предметного тижня розпочалося лінійкою,  у ході якої  учасників освітнього процесу школи ознайомлено  з планом проведення заходів, а учні 7-Б класу розповіли про історію розвитку фізики як науки, підкреслили її значимість у нашому житті.

У рамках тижня відбулася виставка дитячих робіт (проектні роботи, стінгазети, явища природи в малюнках і фотографіях) «Що я знаю про фізику?». Були представлені кросворди для розгадування. У кабінеті фізики оформлено  виставку висловів видатних людей.

Учням  7-х та 8-х класів було запропоновано цікаві задачі з конкурсу «Левеня» для їх самостійного опрацювання.  Учні 9-х класів  ознайомилися з розділом  «Атомна і ядерна фізика». Вони ж  запропонували організувати флешмоб  «Природа – це життя», а основою життя є кисень.

Також  відбувся конкурс творчих робіт серед учнів 10-го класу на  тему «Видатні фізики». Цікаву роботу представила Косташ Аделіна, яка підготувала пізнавальну розповідь про видатного фізика Альберта Ейнштейна, його життя та творчу діяльність. Було продемонстровано фотографії. Учні 8-х класів (команда дівчат «Неон» та команда хлопців «Ерудит»)   взяли участь у «Брейн-рингу»,  на якому продемонстрували свої вміння та навички  у різних галузях фізики. Учасники команд показали не лише свої знання предмету, а й вміння працювати у  команді. Восьмикласники  були активними учасниками пізнавальних і веселих конкурсів.

Завершився тиждень  заходом, організованим   учнем   11-Б класу Павловичем  Іоаном на тему « Творці фізичної науки»  та ученицею 11-А класу Молдован Мариною на тему «Внесок українських фізиків у розвиток науки».  У своїй розповіді Марина звернула увагу школярів  та  познайомила їх з біографією і  науковими досягненнями українського та австро-угорського фізика, електротехніка, винахідника, основоположника  вчення про рентгенівське проміння, організатора науки, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча Івана Пулюя, чий день народження відзначався 2 лютого.

В ході  проведення заходів протягом тижня  учні проявили зацікавленість, допитливість, вміння шукати та узагальнювати інформацію, творчо підходити до справи.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (28.02.2019)
Переглядів: 595 | Рейтинг: 5.0/1