Тиждень інклюзивної освіти

Згідно з планом роботи школи та з метою привернення уваги учасників навчально-виховного процесу до проблем людей з особливими освітніми потребами, захисту їх гідності, прав, благополуччя в період з 21 по 25 жовтня у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений тиждень інклюзивної освіти під гаслом «Моя школа відкрита для всіх».

Розпочався тиждень з радіолінійки, на якій учні мали змогу ознайомитися з планом заходів. У цей період проведено ряд заходів: оформлення куточка «Інклюзивна освіта» в кабінеті психологічної служби. На заняттях групи продовженого дня з дітьми була проведена бесіда «Дивіться на нас як на рівних», де діти обговорили ситуації, які іноді виникають при спілкуванні між учнями. Учні – Б класу намалювали малюнки на тему «Ми разом».

З метою інформування учнів про моральні цінності, виховання почуттів, співпереживання, жалю, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення до людських чеснот у 7-9 класах були проведенні уроки доброти «Добро лікує душу». Також учнями 9-х класів було проведено засідання круглого столу «Організація навчання в інклюзивних класах». Початковими класами був переглянутий фільм про параолімпійців, а також були цікавими мультфільми про толерантне ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

У закладі проведено акцію «Стрічка дружби», закінченням якого були консультації для батьків «Ми відповідаємо за свої вчинки перед дітьми».

Дуже змістовними були листівки «Даруємо тепло своїх рук», «Від серця до серця», випущені учнями школи.

З метою створення системи навчання вчителів-предметників, вчителів початкових класів, було проведено анкетування «Моє ставлення до інклюзивної освіти», а серед учнів «Моє ставлення до дітей з особливими потребами» з метою формування моральних цінностей та почуттів співпереживання.

Тиждень пройшов змістовно, цікаво, емоційно.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.11.2019)
Переглядів: 1090 | Рейтинг: 0.0/0