Тиждень історії та світової літератури в Молодійській школі.

З 18 по 22 листопада в Молодійській школі проходив предметний тиждень суспільно-гуманітарного циклу. В рамках тижня з метою популяризації сучасної книги була проведена виставка творчих робіт зі світової літератури під гаслом «Хто перестає читати, той перестає мислити» та фото-виставка з історії України під назвою «Ми-частинка історії».

Вшануванню жертв голодомору 1932-1933 років було присвячено захід «Пам’ятаймо вічно». Зворушливо з вуст десятикласників звучала поезія про ті жахливі події.

Учні шостих класів змагалися між собою за звання кращого читця байки І.А.Крилова.

Змістовно і цікаво пройшла вікторина «У країні світової літератури» (між учнями п’ятих класів). Свої знання з історії демонстрували учні сьомих та восьмих класів під час проведення історичної вікторини.

Матеріал підготували Радова О.І., Ганзій А.Д., Глевко В.М., Мага О.В.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.11.2013)
Переглядів: 761 | Рейтинг: 0.0/0