Тиждень математики та інформатики

«Зі всіх мов світу найкраща – це штучна і стисла мова математики. Математика – це мова, якою спілкуються всі точні науки, а їх найважливіше завдання – навчити людину мислити».

Відповідно до плану методичної роботи та з метою розвитку творчості, логічного мислення, самостійності, зацікавленості учнів до предметів та встановленню міжпредметних зв’язків, у Молодійській школі був проведений традиційний предметний тиждень математики та інформатики   з 27.02.2017 по 03.03.2017 року.  Вчителі МО підготували низку нестандартних уроків, провели багато цікавих та змістовних заходів, конкурсів на яких учні 5-11 класів показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Учні також прийняли активну участь у проведенні тижня, оформивши багато математичних стінгазет.

В рамках тижня були проведені такі заходи:

1. Тематична лінійка – відкриття Тижня математики та інформаційних технологій;
  2. Презентації: «Еволюція комп’ютерної графіки», «Еволюція операційної системи Windows», «Етапи розвитку обчислювальної техніки»;

1. Уроки:
  • 5 клас, математика «Додавання і віднімання мішаних чисел» - вчитель Мандрек О.Г.;

• 7 клас, інформатика «Створення діаграм та графіків у табличному процесорі Excel 2007» - вчитель Невестюк А.В.;

1. Заходи:
  • 6 клас, «Математичне лото» - вчитель Круліковська О.В.;

• 7 клас, Математичний «Брейн - ринг» - вчитель Горобець О.К.;

• 8 клас, Ток-шоу «Інфоманія» - вчитель Невестюк А.В.;

1. Закриття тижня.
Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (17.03.2017)
Переглядів: 503 | Рейтинг: 5.0/2