Тиждень права у Молодійській ЗОШ

Традиційно в нашій школі перший  тиждень грудня  - «Тиждень права». Першим  кроком проведення  стала урочиста лінійка, на якій вчитель  правознавства  Гречак  Олена Миколаївна  ознайомила з планом проведення тижня, розповіла про основні обов’язки  учнів та нагадала про їх Конституційні  права.  Активну участь в підготовці та проведенні лінійки взяли   учні  9-11 класів.

Проведена  зустріч  з начальником  кримінальної  міліції  Глибоцького  району  Турецьким  Василем  Вікторовичем  та інспектором  у  справах  неповнолітніх  Шлемком  В ҆ячеславом  Івановичем.

На  протязі  тижня  в  школі проводилися  виставки  літератури на  правову  тематику «Людина. Право. Закон»,  оформлено  стенди  «Права  дитини» «Знай  свої  права та  обов’язки»  для  старшокласників  «Як  треба  себе  поводити, якщо  тебе  затримали  працівники  міліції» «Кримінальна  відповідальність  неповнолітніх»  «Не  дай  СНІДУ  шанс» та ін.

Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Для цього ми здійснили  мандрівку  у країну  Права.

Мораль і право, право і закон —

Рушійні сили для життя людини.

А їх знання надасть нам вірний тон

У розвитку держави — України.

Регулювати світ  людських стосунків,

Впровадити державницький процес —

Все в правознавстві міститься в рахунку:

Розумно й чесно твориться прогрес.

Щоб забезпечить молодим майбутнє,

Свідомо накопичуєм знання.

Все, що завчили, стане незабутнім,

Із  захопленням  дізнавалися  про  свої  права  та  обов’язки  учні  4- х  класів, у  яких  виникали  питання  щодо  окремих  прав та  обов’язків.

Класоводи  початкових  класів  провели  цікаві  бесіди  з  учнями на  тему: «Право  дитини  на  здоров̕ я  в сім̕ ї та  суспільстві»  «Обов ̕язки  дитини»

Учителем правознавства було проведено відкриті  уроки  у  9-Б та  7-х класах  на тему «Яка поведінка є правомірною». Учні, у формі дискусії, обговорювали  актуальні питання правознавства, застосування правових знань в житті, розігрували рольові ситуації, знаходили відповіді на питання законності та правомірності певної поведінки та вчинків.

Тиждень правових знань виявився  інформаційним, змістовним, динамічним. Учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (26.12.2013)
Переглядів: 1301 | Рейтинг: 0.0/0