Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

З 20 по 24 лютого 2017 року в школі проходив Тиждень предметів художньо-естетичного циклу.

У понеділок, на робочій лінійці, було ознайомлено учнів із планом заходів, щодо проведення тижня. Також відбулася у понеділок і тематична лінійка, присвячена Небесній Сотні «За Україну, за її волю…».

Цікавими й корисними були для учнів заходи, проведені вчителем образотворчого мистецтва Простебі Л.А. Результати проведеної роботи були представлені на виставці дитячої творчості «В гостях у друзів менших».

Школярі мали змогу під час перерв приймати участь у караоке та у музичних конкурсах, які організувала вчитель музичного мистецтва Чорна О.В. Під час музичної вікторини учні демонстрували свої знання з музичного мистецтва.

З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу класний керівник 6 – Б класу Скаловська С.С. провела тематичний захід «Великій піст – час молитви та покаяння».

Також школярі переглянули презентацію на тему «Художник нашого краю», яка мала на меті показати живописну творчість відомого нашого односельчанина Штефана Флореску, члена спілки художників Молдови.

Класоводи та класні керівники провели класні години на тему «Мистецтво в просторі культури».

Для ознайомлення учнів з історичною спадщиною українського народу та виховання почуття патріотизму та гордості за приналежність до українського народу, учні шостих класів підготували інформацію "Сім чудес України", 7 природних чудес України.

Розвивати естетичний смак та творчу спрямованість при виконанні робіт, показати практичний бік використання знань, отриманих на уроках трудового навчання і не тільки, учні 7-х класів мали можливість у конкурсі «Супергосподині». Захід провела вчитель О. Л. Іфтодій.

Вчителі фізичної культури М.Ю. Ячнюк, А.Г.Сарафінчан і В.Г.Сарафінчан провели шкільні змагання з баскетболу між 6-ми та 7-ми класами. Надалі змагання продовжаться у рамках шкільної спартакіади.

Всі заходи сприяли розвитку розумових та творчих здібностей, естетичних смаків дітей.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.02.2017)
Переглядів: 1068 | Рейтинг: 5.0/1