Тиждень протидії булінгу

Тиждень протидії булінгу «Стоп булінг!»

З 16 по 20 вересня у нашій школі пройшов тиждень протидії булінгу «Стоп булінг». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

Психологічною службою були розроблені і розповсюджені по класам буклети «Булінг у школі: що це таке і як з ним боротися». А також під час перерв учні мали змогу ознайомитися із інформацією про булінг на інформаційному куточку, який розміщено у фойє школи.
З учнями початкових класів проведено годину спілкування «Вчимося жити добрими людьми», переглянуто мультфільми з даної теми, а з учнями старших класів – інформаційну годину «Кібербулінг та засоби його подолання» та відеоролики «Булінг у шкільному колективі», «Булінг у школі: хто провокатор і як йому протистояти?». Наша школа долучилася до цієї  всеукраїнської акції, спрямованої на захист прав дитини. Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом. Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (29.09.2021)
Переглядів: 304 | Рейтинг: 0.0/0