Тиждень соціально-психологічного супроводу

Вже декілька років поспіль в нашій школі стало традицією проведення тижня соціально-психологічного супроводу.

Метою тижня було розвантаження усіх учасників навчально-виховного процесу, формування загального позитивного настрою.

Урочисте відкриття тижня відбулося на загальношкільній лінійці. Протягом тижня в школі функціонувала «Скриня довіри», в яку діти вміщували листівки з побажаннями, де ділилися власними мріями та довіряли найпотаємніші таємниці. Емоційне напруження чудово знімала музикотерапія. На великих перервах в коридорі звучали релаксаційні мелодії, які позитивно впливали на настрій учнів.

З метою створення позитивного настрою та пробудження позитивних емоцій, були проведені психологічна вправа «Подаруй компліменти», де учні та вчителі мали можливість дарувати один одному компліменти, а також проведено соціально-психологічну акцію «Веселка настрою», на якій учні відображали свій настрій певним кольором.

Для учнів початкових класів був організований перегляд мультфільмів «Уроки доброти тітоньки Сови» та конкурс малюнків «Щастя – це …».

Учні середньої та старшої ланки були учасниками акції «Незакінчене речення «Якби я став батьком (матірю)…».

Завершився тиждень соціально-психологічного супроводу узагальненням та підведенням підсумків проведеної роботи.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (07.11.2015)
Переглядів: 604 | Рейтинг: 5.0/1