Тиждень соціально-психологічного супроводу

Предметний тиждень із психології організовувався з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

З 18 -22 грудня  проводились заходи, що охоплювали  різні види діяльності: конкурси, ігри, тренінгові заняття, лекції,  презентації, години спілкування, анкетування, виставки малюнків та плакатів. Участь приймали учні, вчителі і батьки. Тиждень планувався завчасно, так як він потребує ретельної підготовки. До роботи були залучені практичний психолог та соціальний педагог, класні керівники, учні різних вікових категорій.

Тиждень був наповнений, змістовний, цікавий. Діти були активними, відвертими та задоволеними.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (29.12.2017)
Переглядів: 427 | Рейтинг: 0.0/0