Тиждень суспільно – гуманітарних дисциплін

З 30.11.15 по 04.12.15 року в Молодійській ЗОШ проходив предметний тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Метою тижня було поглиблення інтересу учнів до скарбів світової літератури та популяризація історичних знань, розвиток пізнавального інтересу учнів до даних навчальних предметів та реалізація їхнього виховного впливу на учнівську молодь .

Основні завдання тижня:
- підвищення інтересу учнів до предметів суспільно-гуманітарного циклу;
- розширення й поглиблення знань та умінь учнів з предмета;
- реалізація на практиці основних принципів особистісно орієнтованого підходу  до навчання;
- створення сприятливих умов для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.

Всі заходи тижня були проведені згідно плану.

Відомо, що малювання ілюстрацій до прочитаних книжок, створення презентацій, рекламних роликів є доброю мотивацією як для подальшого читання, так і для конструктивного відчуття себе Творцем, що, у свою чергу, спрямовано на формування творчої уяви школярів. Саме така мета була поставлена вчителями Ганзій А. Д. та Радовою О.І. при організації виставок малюнків,  створення міні-проектів, медіа-презентацій, рекламних роликів «Сторінками улюблених книжок» для учнів 5-11 класів. Вчителі Ганзій А. Д. та Радова О.І. підготували і провели у 5-6 класах інсценування улюблених творів, що дало змогу розкритися прихованому творчому потенціалу юних акторів. Виставка творів на військово-патріотичну тематику «Мій голос проти війни» серед учнів 7-11 класів проводилася з метою не лише виховання поваги до історії рідної держави та формування свідомого патріотизму, але й формування навичок зв’язного письмового мовлення, вміння викладати свої думки на папері.

В рамках тижня було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 5-11 класів. Серед них :

***Інтелектуальна гра « Колесо Історії» ,9 класи (вчитель Мага О. В.);

***Урок  «Ч.Діккенс  «Різдвяна пісня у прозі ». Сюжет і композиція твору.», в 6-А класі (вчитель Радова О.І.);

***Літературна гра на кращого знавця античності , 8 класи (вчитель Ганзій А.Д.)

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (09.12.2015)
Переглядів: 1857 | Рейтинг: 0.0/0