Тиждень суспільно – гуманітарних дисциплін

Зробити навчання цікавим, життя яскравішим, розвинути духовно образну, емоційну та творчу сфери учнів, донести до них красу шедеврів світової літератури, виховати в учнях почуття патріотизму та національної свідомості допомагають в Молодійській ЗОШ  предметні тижні суспільно – гуманітарних дисциплін, які проводяться щорічно.

Ось і цього року  в рамках тижня з 01.12. по 05.12.14 р. були організовані випуск стіннівок   «За мотивами улюблених творів» ,  «Письменники – ювіляри 2014 р.», виставки ілюстрацій «Сторінками улюблених книжок» (5 – 11 кл., Радова О.І., Ганзій А. Д.) , творчих робіт  учнів 5 - 6 класів «Герб моєї сім’ ї», «Дерево мого роду» ( Глевко В. М.), фото – виставка «Герої не вмирають» (Мага О. В.). Проведено між учнями 5 – 7 класів захист  презентацій  «Фотографія із сімейного альбому » ( Глевко В. М.),   . Цікаво та захоплююче пройшли літературні  ( Радова О.І.) та історичні (Мага О. В. ) вікторини у 5, 8 класах. Акторську майстерність, творчі здібності учні школи продемонстрували під час конкурсу «Поезія – це завжди свято» читців балад (7 класи, Ганзій А.Д.), поезії Г. Гейне , Й.Гете ( 5 класи, Радова О.І.), літературної  години « Весь світ – театр, а люди в нім - актори» (інсценізація оповідань А.П. Чехова; вчитель Ганзій А. Д.). Завершився  тиждень позакласним заходом «На зустріч пам ’яті» ( 11 клас, Глевко В.М.)  та акцією « Зігрій воїна!»,під час якої учні писали листи воїнам та збирали необхідні для них речі.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.12.2014)
Переглядів: 569 | Рейтинг: 5.0/1