Тиждень толерантності в Молодійській загальноосвітній школі

иждень толерантності в Молодійській загальноосвітній школі

«Без толерантності не може існувати в подальшому людство… Толерантність, як основа міжнародних взаємин, стає передумовою подальшого існування цивілізації…»

В.Г. Кремень

Актуальність виховання толерантності учнів у сучасному українському суспільстві великою мірою зумовлюється тим, що перед людською цивілізацією досі стоїть проблема нетерпимості та неповаги, яка спричинена економічною нестабільністю, соціальною нерівністю.

У рамках тижня  толерантності в Молодійській загальноосвітній школі провели ряд заходів присвячених вихованню толерантності серед молоді.

В понеділок  вранці учні 5 – б класу усіх зустрічали «посмішкою» - дарували емблеми  -      усмішки.

Відкриття тижня толерантності розпочалося урочистою лінійкою.

Продемонстрували презентації: «Толерантність»,  «Толерантність в нашій школі»,              « Молодійська ЗОШ І – ІІІ ст. – школа толерантності».

Учні  5 – 6 класів провели флеш – акцію «Державні символи України».

На кошти від заходу були куплені шоколадки для воїнів АТО.

Бібліотекар оформила   книжкову виставку «Я люблю Україну!».

Учні 10 – б класу організували музичні перерви.

Учениці 6 класів підготували  виставку учнівських робіт  "Чарівна квітка толерантності".

Соціальний педагог провела з учнями 8 класів заняття з елементами тренінгу «Толерантність – ціннісна й поведінкова складова особистості».

Класоводи провели  класні години – презентації: «А сонце світить всім однаково!», також разом з учнями випустили поробки, постери, стіннівки та малюнки.

Впродовж всього тижня відчувався піднесений дух патріотизму, любові до України, поваги та шани до захисників Вітчизни.

Ми – єдина країна, єдина держава!

Ми не можем ділитись на Захід і Схід.

В цім краю віковічна дідів наших слава,

І прадавній великий козацький наш рід.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (18.11.2014)
Переглядів: 1056 | Рейтинг: 5.0/1