Тиждень української писемності та мови відзначають у Молодійській школі
Тиждень української писемності та мови відзначали у Молодійській ЗОШ І-ІІІст. з 03.11 по 09.11 листопада . На засіданні МО філологічного циклу вчителями Шатько О.Г., Громик І.М., Топольницькою В.Г. затверджено план проведення тижня. У навчальному закладі проводилися нетрадиційні уроки, виховні та методичні заходи . Проведено тематичні заходи до вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, урочиста лінійка під гаслом «Українська державна мова – символ єднання та престижу українського народу». Активно та відповідально пройшов І етап конкурсу знавців української мови серед учнів 3-11 класів.. Бібліотекарем закладу організовано виставку української книги, періодики «Рідна мова – запорука безсмертя нації». Організовано випуски стіннівок з української мови.
Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (11.11.2014)
Переглядів: 1093 | Рейтинг: 5.0/2