Толерантний світ – гармонійний світ!

Молодійська ЗОШ І-ІІІ ступенів – школа толерантності.

Тому, 16 листопада – особливий день.

У школі панує атмосфера гармонії, взаємоповаги, щастя…

«Щаслива людина та,

яка дарує щастя ,

найбільшій кількості людей»

Ден Дідро

В ході тижня толерантності учні 9-х класів підготували презентацію «Будьмо добрішими!».

Толерантне ставлення людини

Збереже планету від негод,

Розрубає мотлох павутини,

Переріже нитку перешкод.

Вікторина на тему «Толерантність врятує світ» збагатила світогляд учасників та глядачів моральними цінностями.

Підсумком заходу стало написання твору-мініатюри «Я пишаюся своїм вчинком» та «Вчинок, за який мені соромно».

В нашій школі навчаються діти різних національностей, тому особлива увага толерантному ставленню до людей різних національностей.

Впродовж всього тижня відчувався піднесений дух патріотизму, любові до України, поваги та шани до захисників Вітчизни.

В безмежному морі різноманітних культур, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятівне коло» толерантності.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (24.11.2015)
Переглядів: 648 | Рейтинг: 5.0/1