Наша школа
Вхід

Сайт працює
Міні-чат
ПОШУК
Головна » Статті » Новини нашої школи

Традиційне самоврядування.

     У Молодійській школі відбувся День учнівського самоврядування –

 07 березня 2014 року, коли учні стали викладачами. Саме у цей день учні 11 класів спробувати себе у ролі вчителя, відчули себе дорослими. Від учителів - предметників отримали теми і завдання уроків , пройшли настановчі консультації.     Були роздані розклад  уроків і класи.  Звичайно, діти обирали той предмет, який їм найбільше подобається, і вони дійсно його найкраще знають. Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи директора – Мунтян В.І. (11а), завуча – Німачука І.В. (11б).

     Привітали жінок школи - вчителів та працівників, учениць на урочистій лінійці.

     Шкільним парламентом організовано дозвілля учнів на перервах. «Комісія з питань загальної, позашкільної освіти та роботи із молодшими школярами» провели спортивні  конкурси між 5-6 класами -  «Кенгуру», «Голуб», а для

 2 – 4 класів цікаву гру «Додай слівце», мімічну вправу

«Усміхніться – як …».

     Президент учнівського самоврядування школи Вербовська Любомира з

комісією «Спорту, ЗСЖ та оздоровлення» провела захоплюючи ігри «Караван», «Шторм на морі», а загін «Лідер» зацікавив учнів ребусами та спортивною грою «Перейди болото», «Першовідкривач».

     Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.

     Саме такі моменти спонукають самостійну, пізнавальну, пошукову активність учня і приводять  до власної  творчої оригінальності.


Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (12.03.2014)
Переглядів: 367 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar