Турнір з «Counter-Strike 1.6» у Молодійській школі

У наш час кіберспорт набув великої популярності у світі. Деякі види комп'ютерних ігор, наприклад «Counter-Strike» створені саме для командного змагання, інші ж дозволяють грати як в режимі один на один, так і команда на команду.

Під час навчальної практики у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель інформатики Невестюк Анатолій Володимирович провів турнір з «Counter-Strike 1.6». В турнірі брали участь 12 команд – з 5-х по 10-ті класи, які складалися з трьох учасників у команді. За 5 днів змагань учні довели, що вони справжні геймери і вміють тримати комп’ютерну мишу в руках. Гра була цікавою, захоплюючою та напруженою, адже всім хотілося перемогти.

Перемагають сильніші та найкращі. Всі учасники були достойними перемоги, але першість здобула команда 8-А «FORZE», на другому місці команда 9-Б «КаМпОт», а на третьому – команда 6-А «LEGEND». Молодці! Так тримати!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (17.06.2015)
Переглядів: 564 | Рейтинг: 5.0/2