Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі…

Учитель – це наша совість, взірець у житті єдиний

Без нього життєва повість не пишеться у людини

В Молодійській ЗОШ І-ІІІ ступенів професійне свято вчителів відзначали 2 жовтня.  Традицією стало проводити день самоврядування в цей осінній святковий день в школі. Одинадцятикласники організували та провели з вчителями школи вітальний інтегрований урок з різними формами навчальної і виховної роботи на тему «Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі…»

Метою уроку було у доступній формі донести до свідомості учителя те, що він Учитель з великої букви. Розвивати уміння правильного відпочинку. Виховувати почуття любові та поваги до себе. Провели відкритий урок в актовій залі.

Почали з організаційної хвилинки. Вчителі разом з одинадцятикласниками заспівали «Пісню про вчителя».

А вміння правильно відпочивати, посміхатися закріплювали під час гри «Хто зверху». З вчителів школи склали команду хлопців і команду  дівчат.

Вони змагалися у конкурсах, сміялися, переживали, раділи, перемагали самі себе. Мету уроку досягнуто, свято вдалося.

Протягом місяця старшокласники знімали фільм  «Вчителі очима одинадцятикласників», головними героями якого стали вчителі-предметники нашої школи. Його показ на святі викликав чимало емоцій.

Хай красною буде учительська доля,

Щоб добре всім вам працювалося в школі.

Рятує хай ангел-спаситель всіх вас,

Щасливі й здорові Були щоб весь час.

11-ті класи

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (19.10.2015)
Переглядів: 732 | Рейтинг: 5.0/1