УРОК – РЕКВІЄМ "ЗАРАДИ НАШОГО ЖИТТЯ ВОНИ СЯГНУЛИ У БЕЗСМЕРТЯ"

УРОК – РЕКВІЄМ

"ЗАРАДИ НАШОГО ЖИТТЯ ВОНИ СЯГНУЛИ У БЕЗСМЕРТЯ"

«Можна все на світі вибрати, сину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину!»

Словами В. Симоненка розпочався урок – реквієм "Заради нашого життя вони сягнули у безсмертя", присвячений захисникам рідної землі. Учні 6-Б класу та  7-х класів урочисто виконали пісню на слова поета правди, надії й віри. Бути захисником Вітчизни – це велика місія, покладена на особливі плечі, які готові до самопожертви заради інших. Захисники України – це люди, які є найціннішими для українського суспільства, бо вони знакові не лише у великому, а й у малому: у любові до братів  наших менших, до природи, до оточуючих. Тільки так люди гідні називатися героями.

Учні переглянули фрагменти фільмів на воєнну тематику, де побачили давніх і теперішніх захисників  правди та добра. Вшанували память Героїв АТО, запаливши Свічу Пам’яті, розповідали вірші про Батьківщину.  Школярі  надовго  запам’ятають цей урок, бо він навчив їх радіти життю, творити добро, захищати свою Батьківщину та свій народ від злого ворога.

І. М. Громик

В. Г. Топольницька

О. А. Куцак

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.05.2019)