УВАГА! Через ВОЄННИЙ СТАН усі заклади освіти України перейшли на дистанційне навчання!

24 лютого 2022 року, в Україні введено ВОЄННИЙ СТАН. Президент підписав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який підтримано Верховною Радою. Воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям і органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (24.02.2022)
Переглядів: 430 | Рейтинг: 0.0/0