УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ, БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ!

ГЛИБОЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

60400, смт.Глибока, Чернівецької області, вул.Шевченка,1 тел.: (03734) 2-13-63

НАКАЗ

13.01.2017р        .                        смт. Глибока                                    №  19

Про призупинення навчання.

На виконання Протоколу №2 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій                від 13 січня 2017р.

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчально – виховний процес з 16 по 20 січня 2017р. включно  у загальноосвітніх  навчальних закладах Глибоцького району.

1. Керівникам закладів освіти району:

2.1.Забезпечити своєчасне  виконання даного наказу;

2.2.Довести зміст наказу до педагогічних працівників та батьків;

2.3. Після відновлення навчання  ущільнити вивчення пропущеного навчального матеріалу за рахунок об’єднання навчальних тем, використання міжпредметних зв’язків, оглядового або самостійного вивчення матеріалу, зміни у часі проведення навчальних екскурсій, використання резервних годин навчальної програми та годин передбачених на проведення окремих уроків тематичного оцінювання.

1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти                                                В.І.Барарюк

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (18.01.2017)
Переглядів: 449 | Рейтинг: 0.0/0