В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ НА МАЙДАНІ
В школі 21 листопада розпочався учбовий процес хвилиною мовчання, якою було вшановано загиблих на Майдані. В школі відбулась лінійка – реквієм « Пам’яті Небесної Сотні…», яку підготували педагог – організатор з учнями 9 – А класу Стратой Олександр та Іфтодій Іван. Переглянуто відеоролики: « Пам’яті Небесної сотні», «Майдан», «Герої не вмирають…» Перед очима школярів постали ті події, які відбулись листопад 2013 – березень 2014р. На перервах звучали мелодії, які викликали в душі стогін, а на очах сльози. Класними керівниками проведено години спілкування «Герої не вмирають…». Вчителі історії провели уроки «Пам’яті» присвячені річниці революції «Гідності». Зібрані світлини наших односельчан та оформлена фотовиставка « Вони захищають Україну!».
Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.11.2014)
Переглядів: 642 | Рейтинг: 5.0/1