В здоровому тілі - здоровий дух!!!

У понеділок, 29 вересня, відбулися зональні з футболу. Зустрілися 4 команди Глибоцького району: Молодійської ЗОШ, Корчівецької ЗОШ, Старововчинецького ліцею, Черепківської ЗОШ.

Кожна команда зіграла по 3 гри. Переможцями стали ми – команда Молодійської ЗОШ (учні 8-11класів). Перемогою здобули честь брати участь фінальних змаганнях, які відбулися у вівторок, 30 вересня, на Глибоцькому стадіоні.

У фіналі брали участь 6 команд: Молодійської ЗОШ, Волоківської ЗОШ, Опришенської ЗОШ, Кам’янської ЗОШ, Тарашанської ЗОШ, Сучевенської ЗОШ з такими результатами: І місце – Волоківська ЗОШ; ІІ місце – Опришенська ЗОШ; ІІІ місце – Кам’янська ЗОШ, а нам дісталося ІV місце. Наші хлопці залишилися задоволені від самої поїздки та гри.

Так тримати!!!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (02.10.2014)
Переглядів: 707 | Рейтинг: 5.0/3