Вчитель року 2019

Учителі-конкурсанти Молодійської школи

завжди відкриті до нових знань

Слова видатного  українського педагога Олександра Антоновича Захаренка влучно передають призначення вчителя: «... повторімося у наших вихованцях прекрасними рисами національної культури, патріотичним духом любові до свого народу, любові до вищої якості людини – творчості». Обравши професію вчителя, людина перетворюється на незвичайну, неординарну особистість. Адже, щоб стати найкращим, наймудрішим, найрозумнішим, треба мати виняткові вміння і надзвичайну силу духу.

Який же ти, сучасний Учителю? Чи не випадково обрав ти цю благородну професію?

«Сучасний шкільний учитель має бути відкритим до нових знань, професійно мобільним та емоційно гнучким», - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей.

Кожного року вчителі Молодійської школи поряд з найкращими педагогами Глибоччини  підтверджують думку про те, що на теренах району випадкових людей у цій професії немає. Районний тур конкурсу «Учитель року» збирає володарів безсумнівного педагогічного таланту, високого рівня професійних знань і надзвичайно цікавих людей.

Головною умовою участі в освітянському конкурсі  є бажання кожного конкурсанта  показати вміння провести урок, майстер-клас, презентувати власний досвід роботи, представивши  себе як творчу особистість, підвищити свій статус і статус свого навчального закладу.

І основне – отримати ВИЗНАННЯ! Визнання того, що вчитель працює добросовісно і творчо, що рівень його майстерності і духовних якостей надзвичайно високий. А ще – це можливість побачити, як працюють інші педагоги, показати свій особистий творчий доробок, відчути себе фахівцем, працю якого шанують.

З 04 по 07 грудня  2018 року проходив районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019», в якому взяли участь 4 педагогів нашої школи, а саме:

• Учитель початкових класів Куруляк Людмила Василівна – у номінації «Учитель інклюзивного класу».
  • Учитель зарубіжної літератури та основ здоровя Радова Ольга Іллівна – у номінації «Основи здоровя».
  • Учитель географії та правознавства Гречак Олена Миколаївна  – у номінації «Географія».
  • Учитель Захисту Вітчизни  та фізичної культури Ячнюк Максим Юрійович – у номінації «Захист Вітчизни».

Районний етап освітянського  конкурсу «Учитель року - 2019» крок за кроком стає історією. Кожен учасник-конкурсант  нашої школи  став призером першого етапу змагань.  Усі вони отримали ще один урок життя, на якому панувала атмосфера особливої довіри, щирості, відвертості та натхнення. До книги професіоналів-освітян Глибоччини  вписані нові імена. І нам надзвичайно приємно, що серед них і наші педагоги. Ми пишаємося своїми колегами, які показали свої найкращі вміння та майстерність, зробили все для того, щоб зміцнити імідж нашого закладу. Адже, для кожного з них школа - це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця. На них рівняються колеги по роботі, за ними – майбутнє Нової української школи.

Заступник директора з НВР   О.В.Круліковська

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (12.12.2018)
Переглядів: 653 | Рейтинг: 5.0/1