Вечір зустрічі з випускниками

На світі безліч є доріг:

Одні – як мудрість, інші в терен цвіті.

Та поміж них крізь промені проліг

До школи шлях, що найкоротший в світі.

Вже стало традицією в нашій школі у першу суботу лютого проводити вечір зустрічі з випускниками.

Одинадцятикласники та їх  класні керівники Глевко В.М., Куцак Т.Л.  ретельно готувалися до проведення свята.

Школа… Скільки радісного, веселого, повчального і, можливо, трохи сумного втілено в це коротке, але дороге, для кожного з нас, слово. Школа - це успіхи та невдачі, злети і падіння, перші уроки життя і перше кохання, перше розчарування і перший вірний шкільний товариш…

Шквал позитивних емоцій, сльози радості, теплі товариські обійми, розповіді про своє минуле і сьогодення – все це лунало в стінах школи. Випускники, наче малі діти, раділи приходу своїх однокласників та зустрічі з першим вчителем, класним керівником та вчителями-предметниками.

Шановні випускники! Не забувайте школу, її вчителів, а ми ще не раз з нетерпінням чекатимемо зустрічі з вами.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (05.02.2019)
Переглядів: 620 | Рейтинг: 0.0/0