Вечір зустрічі з випускниками – 2017

Зустріч із шкільним минулим, - це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви,  екскурсії з класом. Є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради. Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. У нашій  школі ось уже багато років не порушується традиція збирати у першу суботу лютого усю велику шкільну родину.

У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени — усі знавці своєї справи. У вітальному слові директор школи Філіча Вікторівна Сарафінчан підкреслила, що, незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом. Серед досягнень школи щорічні перемоги у районних та обласних предметних олімпіадах, а найбільша гордість школи — це ви, наші випускники, наш цвіт, завдяки якому  школа  процвітає.

Протягом подальшого вечора зустрічі, який вели одинадцятикласники, гості прожили один шкільний день, насичений  спогадами про шкільні роки.

Кожен випуск отримав певне завдання. Наприклад, виступити із власними спогадами про веселі і цікаві ситуації із шкільного життя, переконати усіх присутніх, що рідна школа — найкраща, оформити листівку на ювілей закінчення школи,скласти вірші про школу, поспівати відомі пісні про шкільне життя. Між виступами випускників – ювілярів, звичайно, були і "перерви", під час яких перед гостями виступали юні артисти школи. Далі випускники продовжували спілкування у тісному колі своїх шкільних друзів.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (07.02.2017)
Переглядів: 551 | Рейтинг: 5.0/1