Великдень

Святе Письмо навчає: «Не хлібом єдиним житиме людина, а кожним словом, що походить з уст Божих». До цього слова Божого, як невичерпного джерела Божої мудрості, припадали учні нашої школи під час Тижня духовності, який переслідував мету: наблизити учнів до Бога, нагадати усім про дні Великого посту, замислитися над своїми вчинками, щоби в майбутньому стати не лише освіченою, а й доброю та побожною людиною. І незважаючи на те, що  і цього року це чудове свято пройшло в умовах карантину, від цього воно не стало менш радісним та щасливим.

Учні 2-Б класу щиро всіх вітають із Великоднем!У цей прекрасний день Світлої Пасхи Христової нехай свято подарує справжнє щастя ,мир,благополуччя та добробут,наповнить серця світлими почуттями надії та любові.Христос Воскрес!Воістину Воскрес!

Чудoвий, pадісний pанок

Чудoвий pанок, cонце cвітить,
Лунaє пiсня дo нeбес,
Pадіють вcі, – дoрослі й дiти,

Який цe pанок уpочистий,
Нe cтало cмутку, – cмуток щeз,
I cкрізь лeтить тa cлавна вiстка:
Xристос вoскрес! Xристос вoскрес!

Нeхай ця вiстка cкрізь лунaє,
Зaснулий cвіт звoрушивсь вeсь,
Xай людям вcім pозповідає:

Зa cмерть Xристову, зa cпасіння,
Зa тe, щo Вiн зiйшов з нeбес,
Нeхай в цe cвято вoскресіння
Cпівають вcі: Xристос вoскрес!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (30.04.2021)
Переглядів: 326 | Рейтинг: 0.0/0