Вибирати професію потрібно свідомо!
29.10.2014 в Молодійській загальносвітній школі відбулася зустріч колишніх учнів школи, а на даний момент студентами вищих навчальних закладів із старшокласниками. Основна мета - створення необхідної інформаційної основи для підготовки кожного учня до свідомого вибору певної професійної діяльності. Сучасний світ професій став різноманітнішим. Це призвело до того, що майбутнім абітурієнтам стало складніше зробити вибір майбутньої спеціальності. Підготовка учнів до обгрунтованого вибору професії – важливе соціально-педагогічне завдання школи. Педагог – організатор Скаловська С.С.представила мультимедійні презентації - «Світ професій» і «ЗНО – 2015: п’ять нововведень, що очікують вступників». За круглим столом теперішні студенти ділилися своїм досвідом вибору професії та спеціальності. Розказали про умови та вимоги в навчанні у коледжах, ПТУ, вищих навчальних закладах, розкривали свої «таємниці». Вибирати професію потрібно свідомо, з урахуванням реальних можливостей, особистих і суспільних інтересів.
Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (31.10.2014)
Переглядів: 560 | Рейтинг: 5.0/2