Вічна пам’ять Героям України

Період з 20 по 25 листопада 2017 року в Молодійській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. оголошено Тижнем пам’яті та скорботи для  вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та пам’яті  жертв голодомору.

Раніше  ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні! – Героям Слава!»,а тепер ці слова набули нового змісту. Наразі вже точно зрозуміло,кому ці слова адресовані,і ні в кого немає сумнівів,що ці герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України.

Учні 9-А класу цьогоріч  продемонстрували свій особистісний розвиток: свідомо вироблені моральні принципи, переконання, національну свідомість, громадянську позицію.

Всі  долучились до проведення  шкільного Тижня пам’яті та скорботи.  Більшість учнів 9-А  класу проявили  високий рівень відповідальності, любов до своєї країни,патріотизм до сьогодення та майбутнього України.

Було проведено урок  пам’яті Героям України. Розпочався виконанням Державного гімну України та вшануванням хвилиною мовчання пам’яті загиблих Героїв.

Урок пам’яті завершився спільною щирою молитвою за Україну, за всіх полеглих Героїв, за тих, хто продовжує боротися за Україну, молитвою за мир. Урок  показав, що учні не залишаються осторонь та не є байдужими до важкої ситуації в рідній країні. Ніхто не залишається забутим…Вічна пам'ять Героям…

В смиреннім мовчанні

І тиші годину

Припадем , українці,