Вічне Тарасове слово

Твори Шевченка передавали з покоління в покоління іскру віри в краще майбутнє, виховували в народу патріотизм, почуття національної гордості і високу духовність.

Щороку в нашій школі проводяться Шевченківські дні. І цього року ми вшанували Великого Кобзаря.

Були проведені тематичні уроки на тему: «Шевченкове слово і досі живе», на яких учні аналізували твори Тараса Шевченка.

На великих перервах були проведені віртуальні екскурсії: «Шевченковими стежками», де учні глибше ознайомились із життєвим та творчим шляхом поета. «Ми пам’ятаємо твій заповіт, Тарасе», де було показано наше сьогодення, що перегукується із мотивами Кобзаря: боротьбу за незалежність, за краще майбутнє України-неньки.

У 9-А класі було проведено усний журнал: «Слово вічне, слово невмируще, щире слово Кобзаря», на якому учні згадували найцікавіші епізоди із життя поета, декламували вірші, а також заспівали кілька пісень на слова Кобзаря.

Був проведений конкурс знавців творчості Шевченка між 6-ми класами, де діти показали артистичність у декламуванні віршів поета, знання його життєвого та творчого шляху. У 3-му класі проведено дитячий літературний ранок, на якому вчитель ознайомив дітей із творчістю Т.Шевченка. Учні розігрували сценки з його дитинства, були активні та зацікавлені поетом.

У шкільній бібліотеці була проведена літературно-музична композиція, присвячена світлій пам’яті Тараса Григоровича Шевченка - геніального поета.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (14.03.2016)
Переглядів: 804 | Рейтинг: 5.0/2